TC110090
Quantity
Unit(s)
Case (Qty 48) Price Per Case
240 - 2399 and get 7.04% off
2400 + units and get 13.07% off
Pallet Qty: 5280
To Order a Pallet,
Truckload, or Container:
Adding to cart… The item has been added
Item has been successfully added to the cart.
About This Product
Product Specifications
  • This product does not contain Bisphenol A (BPA) or lead. It is Prop 65 compliant.
SKU:
TC110090
Material Type:
Agglomerated Cork
Shape:
Round
Width:
3.54 in (90 mm)
Depth:
4.33 in (110 mm)
Height:
0.79 in (20 mm)